Програма святкування 10-річчя кафедри китайської, корейської та японської філології

11:10 - 11:30 - хол першого поверху Інституту філології

Китайська мова: майстер клас із Цзяньчжи: китайського мистецтва вирізання з паперу.

Індонезійська мова: майстер-клас із батіку

В’єтнамська мова: знайомство з вишивкою гладдю, поробками з бамбуку, глини, вишивкою на виробах; майстер клас із малювання картин піском.

Корейська мова: запис імен хангилем; вікторина та передбачення для всіх бажаючих!

Японська мова: фото у весільних кімоно; майстер-клас з каліграфії; гра з перекладання рису паличками.

ЛОТЕРЕЯ

Кожен бажаючий зможе взяти участь в лотереї. Для цього потрібно взяти лотерейний квиток на відповідному столику, пройти всі майстер-класи і отримати 5 позначок. Потім написати своє ім’я та прізвище розбірливими літерами та опустити квиток у скриньку.

Найважливіше: розіграш призів відбудеться в Актовій залі Інституту філології о 13:00. Для того, щоб отримати свій приз у разі виграшу, потрібно бути присутнім у залі в цей час.

13:00 – 15:00 - театральний фестиваль від студентів кафедри. 5 мов позмагаються за перехідний трофей!

Дізнайтесь, хто стане володарем трофею цього року!)