Конференція у Рівному

СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ГУМАНІТАРИСТИКИ:

СВІТОГЛЯДНІ ПОШУКИ, КОМУНІКАТИВНІ ТА ПЕДАГОГІЧНІ СТРАТЕГІЇ

Наукова проблематика конференції:

· Світоглядні орієнтири сучасного соціокультурного простору, їх трансформація та вибір

· Комунікативні стратегії сучасної лінгвістичної науки

· Шляхи вдосконалення педагогічного процесу в сучасних закладах освіти

Запрошуємо до участі докторів та кандидатів наук, аспірантів, викладачів, студентів.

Конференція відбудеться 11 грудня 201 4 року за адресою: Рівненський інститут Київського університету права НАН України, площа Короленка, 5, кафедра гуманітарних дисциплін.

Для участі в конференції необхідно подати заявку і тези доповіді обсягом 2-3 сторінки друкованого тексту (шрифт – Times New Roman , розмір 14 пт., міжрядковий інтервал – 1,5). Інформацію надсилати електронною поштою до 05 грудня 201 4 р. на адресу: Рівненський інститут Київського університету права, площа Короленка,5, кафедра гуманітарних дисциплін, 33028 або електронну адресу: sphconfer@gmail.com . Назви вкладених файлів повинні містити прізвище учасника конференції, наприклад: Коваленко тези. doc , Коваленко заявка. doc , Коваленко квитанція. JP Е G .

За результатами конференції буде видано збірник матеріалів з кодами
ISBN, УДК и ББК
.

Для участі в роботі конференції необхідно сплатити організаційний внесок у розмірі 150 грн.

Реквізити для перерахунку оргвнеску:

поповнення платіжної картки "ПРИВАТБАНК"

за номером: 5168 7572 3879 6934

Одержувач: Яковчук Марія Степанівна

Організаційний внесок покриває витрати, пов’язані з друком програми конференції, збірника тез конференції та їх пересиланням поштою учаснику конференції.

Відскановану (сфотографовану) квитанцію про сплату організаційного внеску необхідно надіслати на електронну адресу оргкомітету.

Учасники – доктори наук, професори від плати за публікацію матеріалів конференції звільняються.

Студенти можуть подавати доповіді тільки у співавторстві з науковим керівником.

Проїзд та проживання – за кошти учасників конференції.

З питань замовлення місця проживання просимо зверта тися за телефон о м 0362 26-46-01

Контактні телефони :

Кафедра гуманітарних дисциплін: 0362 26-46-01