19 листопада 2014 року кафедра історії української літератури і шевченкознавства Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка представляє новий проект – Науково-практичний семінарій «Сучасні історії літератури: наративні концепції та стратегії викладання».

Мета проекту – шляхом фахових відкритих обговорень в академічних інституціях та ЗМІ сформувати майданчик для аналізу сучасних викликів та актуальних завдань дослідження і викладання у вузах та школі історії літератури, зокрема української.

Проект ініційовано у партнерстві із журналом «Слово і Час» - науково-теоретичним журналом академічного літературознавства http://www.ilnan.gov.ua/sich_new.html .

19 листопада о 13.00 відбудеться І-й семінарій у рамках проекту – «Середньовіччя: Візантія – Русь – Україна», під керівництвом професора Сліпушко О.М.
До обговорення запрошені: професор Білоус П.В., професор Чорноморець Ю.П., кандидат філологічних наук, старший науковий співробітник відділу давньої української літератури Сулима В.І., аспіранти Інституту філології.

Передбачено обговорення питань:
Постколоніальний аспект вивчення літератури Київської Русі;
Візантійський неоплатонізм і українська літературна традиція;
Давньоукраїнська проповідь як літературний жанр в контексті нової герменевтичної стратегії.

Куратор проекту – к.ф.н., доцент кафедри історії української літератури і шевченкознавства Галина Усатенко.

Матеріали Семінарію будуть опубліковані на шпальтах журналу «Слово і час»

Місце проведення: 19 листопада, 2014 року, 13.00 - 15.00 (ауд. 63) Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка (бульвар Т. Шевченка, 14)
Додаткова інформація:
galyna.usatenko@gmail.com