Координаційна рада Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Координаційна рада об'єднує зусилля всіх студентських самоврядних організацій університету, ініціює ряд проектів та акцій, які проходитимуть на всіх факультетах та інститутах, координує роботу факультетів і інститутів у цьому напрямку.

Саме так, спільними зусиллями, ми зможемо показати, що університет Шевченка не залишився осторонь ситуації в Україні, робить усе можливе задля допомоги нашим захисникам та тим, хто волею долі опинився в складному положенні у зв'язку з останніми подіями.

Координаційна рада займається створенням бази даних студентів та викладачів, збором одягу, військової форми та медикаментів, цільовою допомогою постраждалим, підтримкою сімей, члени яких перебувають у зоні АТО або вимушені переселитися, військовою та медичною підготовкою добровольців, допомогою госпіталям та лікарням, донорством, матеріальною та моральною допомогою студентам, що перевелися на навчання у КНУ ім.Т.Шевченка, звітністю по проведених проектах та перевіркою звітності факультетів\інститутів тощо.

Склад Координаційної Ради:

Керівник Ради – Бугров В.А., проректор з науково-педагогічної роботи

Заступник керівника Ради – Коновалов А.М., керівник сектору координації роботи зі студентами ЦПСВ

Координатор роботи Ради – Грибок О.П., методист вищої категорії сектору координації роботи зі студентами ЦПСВ
Представники факультетів\інститутів (заступник декана з виховної роботи та представник - організатор від студентства)

Студентська робоча група – координує, організовує та надає рекомендації щодо проведення завдань та проектів обов’язкових для виконання кожному факультету\інституту:

Координатори Студентської робочої групи:

Абдуллаєва Діана, студентка 1 курсу магістратури механіко-математичного факультету, тел. (063)-159-52-58, Diana8Abdullaeva@gmail.com

Курінна Анна, студентка 2 курсу магістратури філософського факультету, тел.(063)-177-65-18, kurinnaya.ann@gmail.com.

Детальну інформацію про діяльність Координаційної Ради Київського національного університуту імені Тараса Шевченка ви можете дізнатися за посиланнями у соціальних мережах: https://vk.com/knukrada та https://www.facebook.com/knukrada або #КНУКРада

Додані файли: