Звіт директора та засідання Вченої ради Інституту філології

30 вересня в Актовій залі Інституту філології відбулися збори трудового колективу та засідання Вченої ради Інституту. Серед поважних гостей на заході були отець Петро, представник Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, та перший проректор КНУ імені Тараса Шевченка акад. Олег Закусило.

Першим взяв слово отець Петро. Він наголосив, що «Інститут філології Київського університету є душею української нації, бо мова – це душа народу». Від імені Філарета шановний гість привітав усіх викладачів зі святом, що наближається – Днем вчителя: «Професія вчителя – героїчна, бо весь час віддавати і разом з тим здобувати й вчитися самому – дуже важка справа». За тим отець Петро повідомив, що Святіший Патріарх вирішив нагородити директора Інституту філології однією з найвищих церковних нагород – Орденом Христа Спасителя. Церковну нагороду – Орден Святих Кирила і Мефодія – отримала також професор кафедри французької філології Лариса Зязюн.

Головним питанням на порядку денному зборів трудового колективу був звіт директора проф. Григорія Семенюка про роботу за період з червня до вересня 2014 р. Йшлося насамперед про результати приймальної комісії 2014 року.

В обговоренні звіту директора взяли участь: голова СПІФу Світлана Кузік, заступник директора з навчально-виховної роботи проф. Олена Івановська, проф. Оксана Сліпушко, доц. Ірина Покровська, відповідальний секретар відбірної комісії Інституту філології доц. Сергій Різник, заступник директора доц. Марина Денисенко, доц. Тетяна Маленька.

На зборах було одноголосно вирішено прийняти постанову, в якій схвалити звіт директора проф. Григорія Семенюка та оцінити його роботу як задовільну.

Насамкінець слово взяв перший проректор КНУ імені Тараса Шевченка акад. Олег Закусило. Він коротко проаналізував звіт директора Інституту філології й зупинився на питаннях, які не були порушені в звіті, але є актуальними для життєдіяльності найбільшого підрозділу Київського університету.

Після зборів трудового колективу розпочалося засідання вченої ради Інституту філології.

Анна Мукан,
фото: Валерій Попов