Всеукраїнська наукова конференція “Література та історія”

ЗАПОРІЗЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ГЛУХІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ

УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРА ДОВЖЕНКА

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ОЛЕСЯ ГОНЧАРА

КРИВОРІЗЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ “КРИВОРІЗЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ”
vЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській науковій конференції “ЛІТЕРАТУРА ТА ІСТОРІЯ”, яка відбудеться 9-10 жовтня 2014 року в Запорізькому національному університеті на кафедрі української літератури.

Роботу конференції плануємо здійснити за такими напрямками:
1. Концепція історії в національних літературах: порівняльний аналіз.
2. Жанрово-стильова специфіка історичного твору (літературознавчий та мовознавчий аспекти).
3. Інтерпретація козацтва в українській і зарубіжній літературах.
4. Альтернативне моделювання історії в художній літературі.
5. Методика викладання історичних творів.
6. Феномен історіософії Т. Г. Шевченка.

Матеріали конференції будуть опубліковані в збірнику статей “Вісник Запорізького національного університету. Філологічні науки”, затвердженому ВАК як фахове видання.

Для участі в конференції просимо надіслати до 20 вересня 2014 року:
– заявку (за поданою нижче формою) – до вказаної дати лише теми для програми;
– матеріали для публікації в електронному вигляді, оформлені прикріпленим файлом у форматі doc (Word 2003), названим прізвищем автора (наприклад, Петренко.doc), на електронну адресу: yumiko2005@rambler.ru Горбач Наталії Вікторівні – можна після конференції!!!
– оргвнесок 300 грн. (за рахунок організаційного внеску здійснюватиметься оплата публікації (до 10 сторінок; вартість публікації кожної наступної сторінки становить 20 грн.), розсилка збірника, організація культурної програми) сплачується незалежно від форми участі в конференції – очної чи заочної.

Для докторів наук публікація статті (без співавторів) у збірнику – безкоштовна.

Запрошення на конференцію та додаткову інформацію буде надіслано після отримання заявки та матеріалів доповіді.

Звертаємо увагу на те, що переказ грошей здійснюється лише після отримання підтвердження про те, що матеріали прийнято до друку.

Фінансові витрати (проживання в готелі, харчування, проїзд) забезпечуються учасниками конференції.

Телефони для довідок:
(061) 289-12-75 – кафедра української літератури Запорізького національного університету
(061) 228-75-50, (067) 682-18-73 – Хом’як Тамара Володимирівна, декан філологічного факультету, к. філол. наук, професор, завідувач кафедри української літератури Запорізького національного університету, голова ініціативної групи
(061) 271-12-00, (050) 48-48-930 – Проценко Оксана Анатоліївна, к. філол. наук, доцент кафедри української літератури Запорізького національного університету, заступник голови ініціативної групи
(061) 769-47-13, (050) 730-75-60 – Кравченко Валентина Олександрівна, к. філол. наук, доцент кафедри української літератури Запорізького національного університету, координатор конференції.

Оргкомітет