Запрошуємо відсвяткувати 15-річчя кафедри історії української літератури і шевченкознавства

Кафедри історії української літератури і шевченкознавства святкує свій 15-ти річний ювілей

19 вересня, п’ятниця

13.00 – 14.00 – відкриття виставки малярських робіт Людмили Задорожної і Григорія Штоня (ауд. 63)
  • Вітальне слово проф. О.М. Сліпушко
  • Вступне слово – Усатенко Г.О. Про значення малярських робіт для нашої кафедри в контексті відкриття нової спеціалізації.
  • Слово про творчість – Людмила Задорожна;
  • Слово про творчість – Григорій Штонь.
  • Запитання і відповіді.

22 вересня, понеділок

13.00 – 15.00 – презентація наукових, навчально-методичних та художніх видань кафедри історії української літератури і шевченкознавства (ауд. 63) за участі О.М. Сліпушко, Л.М. Задорожної, Г.М. Штоня, Я.В. Вільної, С.В. Задорожної.
Модератор – Галина Усатенко
23 вересня, вівторок

13.00 – 15.00 «Класики сьогодні» - студентське ток-шоу/круглий стіл/практикум
Автор ідеї та режисер – Анастасія Євдокимова (студентка 4 курсу, спеціальність «українська мова і література, іноземна мова») (Актова зала)
24 вересня, середа
  • 11.00- 12.30 – зустріч з докторантами, аспірантами і студентами кафедри історії української літератури і шевченкознавства (ауд. 78)
  • 12.30 – 13.30 - Фото-сушка «Кафедра шевченкознавства крізь об’єктив» (дворик Інституту філології)
  • 13.00 – 15.00 Круглий стіл «Сучасна історія української літератури: традиції та інновації» (ауд. 63)
    За участі: проректора з науково-педагогічної роботи, проф. В.А. Бугрова, директора Інституту філології, проф. Г.Ф. Семенюка, акад. М.Г. Жулинського, член.кор. М. М. Сулими, Генерального директора Національного музею Тараса Шевченка Д.В. Стуса, проректора з наукової роботи для гуманітарних факультетів Львівського національного університету імені Івана Франка, проф. Я. І. Гарасима, декана філологічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, проф. М. П. Ткачука, проф. В. І.Пахаренка, проф. Г. Д. Клочека, проф. П. Б. Білоуса, проф. О.М. Сліпушко,проф. А. Б. Гуляка, проф. Ю. І. Коваліва, проф. В. В. Яременка та інших.
    Модератор – Галина Усатенко
  • 13.00 – 13.15 – Вітальні слова;
  • 13.15 – 13.25 – Вступне слово – проф. О.М. Сліпушко
  • 13.30 – 13.50 – І панель – Історія літератури як дослідницька проблема, д.ф.н. Сулима М.М. – Ковалів Ю.І.
  • 13.50 – 14.10 – дискусія
  • 14.10 – 14.30 – ІІ панель – Історія української літератури та питання методики й методології викладання, проф. П. Білоуса, проф. В.І.Пахаренка
  • 14.30 – 14.50 – Дискусія.
  • 14.50 – 15.00 – Підведення підсумків.