Виставка художніх робіт мистецької сотні Майдану

Шановні студенти, викладачі та гості Інституту філології! Запрошуємо вас відвідати виставку художніх робіт Мистецької сотні Майдану, яка триватиме з перших вересневих днів в Мистецькій залі (63 ауд.) Жовтого корпусу. Вашій увазі будуть представлені 35 робіт художників з різних куточків України: Донецька (Роман Мінін), Львова (Софія Зайченко, Назар Мартинюк, Лев та Михайло Скоп, Тереза Куп'як, Миханько Оксана, Дорошенко Софія, Олещук Ганна), Києва (Ольга Московченко, Марина Соченко, Анна Діденко, Літа Ахметова, Морозюк Тетяна, Хомякова Марія, Добровольска Роксоляна, Шамріна Олена, Зеленько Ірина, Богомаз Олесандр, Анна Гаврилюк та ін.), Чернівців (Мар’яна Романюк), Соколя (Вихтюк Анна, Ямовий Богдан), Харкова (Катерина Ткаченко). Організатори виставки - Кафедра фольклористики та Центр фольклору та етнографії Інституту філології.
Телефон для довідок - 0637766773 Виставка триватиме до 29 вересня. Не проґавте унікальної можливості побачити та відчути надзвичайної емоційної сили мистецтво, створене в найдраматичніші моменти історії незалежної України.