Виставка художніх робіт Марфи Тимченко в Київському університеті

З 29 серпня по 25 вересня 2014 року в стінах Головного корпусу Київського університету, а також в Мистецькій залі Інституту філології проходитиме виставка художніх робіт Марфи Тимченко. Захід організовує Центр фольклору та етнографії Інституту філології за підтримки проректора з науково-педагогічної роботи Володимира Бугрова.

Біографічна довідка: Марфа Тимченко - славетна українська художниця, народний художник України, лауреат премії ім. Катерини Білокур, лауреат Національної премії України ім. Т.Г. Шевченка, кавалер ордена "За заслуги" та ордена "Княгині Ольги", член Національної спілки художників України і Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

Всі 70 років свого творчого життя Марфа Тимченко розвивала унікальний орнаментальний стиль, створений не одним поколінням народних майстрів рідного їй старовинного села Петриківки, що на Дніпропетровщині, який є відлунням стилю українського барокко.

5 грудня 2013 року Петриківський розпис було включено до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО.

Завітайте на мистецький сайт родини Марфи Тимченко, аби дізнатися більше про творчість художниці та її духовних спадкоємців: http://www.fineartukraine.com/#/zHOME/

Додані файли: