«Я♥ІФ»

"Прийди та покажи, наскільки ти любиш ІФ!" – такий виклик 20 березня було кинуто усім студентам Інституту філології.

Незабаром (29 березня) велика родина Інституту філології святкуватиме довгоочікуване професійне свято, У зв’язку з цим Студентський парламент ІФ вирішив організувати флешмоб до Дня філолога. Всіх охочих участь приєднатися до акції запросили о 13.00 до Мистецької зали інституту. Умовою участі у флешмобі був дрес-код: білі сорочки, а також гарний настрій та почуття гордості за власний інститут.

Ідея акції полягала у святковій фотосесії студентів-філологів, які у формі плакатів із написом «Я♥ІФ» освічувались у любові своєму інституту, а також дарували спалахам фотокамер щасливі усмішки та позитивні емоції. Головним фотографом заходу була член інформаційного департаменту СПІФ Головньова Марина, під керівництвом якої до святкування Дня філолога буде створено урочистий банер із фотоколажу, що прикрашатиме концертну залу.

Кожен охочий мав можливість придбати ексклюзивні футболки «Я♥ІФ», створені спеціально до свята за сприянням профбюро інституту. До того ж організатори ації зазначили, що ті, кому не вдалося взяти участь у святковому флешмобі та поділитися своїми почуттями до рідного інституту, також можуть придбати святкові футболки. Але їхня кількість обмежена! Тому поспішайте сказати всім: «Я ♥ ІФ».

Дар’я Кашперська