Тріумф краси та чарівності

Весняний настрій стрімко ввірвався 13 березня 2012 року в Актову залу Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка, де відбувся кастинг на участь у конкурсі «Царівна Інституту філології 2012».

Дев’ятнадцять дівчат представили себе журі, проявивши власну неповторність і непереборне прагнення стати Царівною Інституту філології. Кожна з учасниць розповіла про свої захоплення. Найцікавішим для красунь-філологинь виявилося, звісно, вивчення іноземних мов (арабської, китайської, японської, французької та ін.).

Серед претенденток було обрано чотирнадцять найдостойніших красунь, які невдовзі продовжать боротьбу за титул «Царівни Інституту філології 2012». Журі зазначило, що кожна з учасниць кастингу – особлива та чарівна, тому було складно обирати кращих серед кращих.

До складу журі цьогоріч увійшли: головний організатор конкурсу – Березяк Оксана, члени студентської профспілки, а також Дар’я Клименко – представник модельного агентства Top Models , що є одним зі спонсорів конкурсу. Це агентство допомагатиме в організації та постановці номерів заходу. Після оголошення результатів конкурсу Top Models запропонує своє безпосереднє співробітництво з найкращою учасницею, що стане окремою номінацією. Агентство також готує головний приз для переможниці конкурсу – «Царівни ІФ», але він поки що тримається в таємниці.

Організатори конкурсу обіцяють буяння квітневої краси, невичерпного таланту та безліч захоплюючих виходів наших красунь-філологинь, які постануть перед глядачами у вечірніх сукнях, тематичних костюмах, а також у купальниках. Крім того, на учасниць чекають конкурс талантів та інтелектуальне змагання. Тож не зволікайте та приєднуйтесь у квітні до цього тріумфу весняної краси та чарівності!

Дар’я Кашперська