В Інституті філології відкривається нова спеціальність - "шведська мова і література та переклад"

Студенти цієї спеціальності вивчатимуть дві іноземні мови – шведську та іншу західноєвропейську. Протягом навчання студенти проходитимуть перекладацьку практику в державних установах, Посольстві Швеції та асистентську практику на кафедрі германської філології. У рамках співпраці зі Шведським інститутом студенти матимуть можливість навчатися у цій країні на літніх і семестрових курсах. Вивчення шведської мови дає змогу студентам долучитися до культурної спадщини скандинавських країн і відкриває перед ними широкі перспективи для роботи в галузі перекладу та викладання, в дипломатичних установах та іноземних компаніях.

Кваліфікаційний запис у дипломі:
бакалавра – «бакалавр філології, фахівець зі шведської мови і літератури та перекладу»;
магістра – «магістр мови і літератури, філолог-дослідник, викладач вищого навчального закладу (шведська та інша західноєвропейська мови і зарубіжна література), перекладач зі шведської та іншої західноєвропейської мови».