Творчий звіт студентів-фольклористів, учасників "Роксоланії"

28 травня в Інституті філології відбувся творчий звіт народного ансамблю української музики "Роксоланія". Послухати відомий колектив зібралося чимало його шанувальників. До присутніх з коротким вітальним словом звернувся професор Іван Павленко. Програму розпочали піснею "Зоре моя вечірняя" на вірш Тараса Шевченка. Потім пролунали народні пісні, записані нашими фольклористами під час численних подорожей Україною. Творчий звіт (понад два десятки номерів) підготували художній керівник колективу Іван Павленко, керівники вокальних гуртів Наталія Хоменко та Олена Цибульська, керівник інструментального гурту Євген Жарінов, керівник хореографічного гурту Світлана Лещинська та концертмейстер Олексій Коломоєць.

Валерій Попов