«Жива троянда» і поетичне слово

У сонячний весняний день, 20 травня, у Мистецькій залі Інституту філології відбувся традиційний поетичний конкурс з не менш весняною назвою – «Жива троянда». В ньому взяли участь як студенти спеціальності «Літературна творчість», так і студенти інших факультетів КНУ імені Тараса Шевченка. Організатор конкурсу, проф. Наталя Костенко та керівник літературної студії проф. Олександр Астаф’єв.

Учасники отримали заохочувальні призи у вигляді книжок і квітів, а переможці – грошові винагороди. Звичайно, для першого місця було підготовлено вишукану квітку – червону живу троянду, яку отримала Єлизавета Жарікова, студентка 2 курсу магістратури спеціальності «Літературна творчість».

Друге місце посів Василь Духновський, студент 3 курс механіко-математичного факультету.

Третє місце – Ігор Астапенко, студент 1 курсу магістратури спеціальності «Літературна творчість»

Четверте місце – Діана Гальченко, студентка 1 курсу факультету психології.

Заохочувальні подарунки отримали:
Ілона Червоткіна, літ.тв., 1 курс - за метафоричність.
Олена Бодасюк, літ.тв., 3 курс - за гумористичний пафос.
Софія Безверха, літ.тв., 1 курс - за культуру вірша.
Анна Трепез, літ.тв., 3 курс - за урбаністику.
Яніна Дияк, літ.тв., 3 курс - за новизну і театральний супровід.
Ярослава Муравецька, літ.тв., магістрант 1 курс, за любовну лірику.
Дарина Гладун - літ. тв., 3 курс - за філософську концептуальність.
Наталя Мандрицька – літ.тв, 3 курс – за природність вислову.
Олександра Котович – студентка 1 курс історичного факультету – за ліризм і пісенність.

Там де закінчується буденність – починається творчість.

Творіть слово. Надихайте і надихайтеся.

Карина Дорошенко