Шевченковими місцями травневого Києва

Проект «Шевченковою Україною», організований кафедрою історії української літератури і шевченкознавства, кафедрою української філології для неспеціальних факультетів та Всеукраїнським навчально-науковим центром шевченкознавства Інституту філології, в розпалі. Кожного дня всі охочі студенти та викладачі Київського університету мають можливість відвідувати знакові в долі Тараса Шевченка місця в Києві та в Україні.

14 травня відбулися дві екскурсії - до Літературно-меморіального будинку-музею Тараса Шевченка та до Меморіального будинку-музею Тараса Шевченка на Пріорці. Обидві екскурсії зібрали чимало зацікавлених студентів і викладачів. Досвідчені екскурсоводи познайомили відвідувачів з "неформальним" письменником і художником - дядьком Тарасом, який пригощав місцевих дітей цукерками й поринав думками у небесну височінь під 400-літнім дубом.

У найближчому майбутньому відбудуться екскурсії до Національного історико-культурного заповідника "Качанівка" та до Канівського природного заповідника та Чернечої гори.

Анна Мукан, фото Валерія Попова та Наталії Пластун