Екскурсія Національним музеєм Тараса Шевченка

13 травня відбулася перша екскурсія в рамках навчально-краєзнавчого проекту "Шевченковою Україною", присвяченого 200-річчю від дня народження Великого Кобзаря. Проект організувала кафедри історії української літератури і шевченкознавства, української філології для неспеціальних факультетів і Всеукраїнський навчально-наукового центр шевченкознавства.

Тридцятеро студентів разом із викладачами відвідали оновлений після реставрації Національний музей Тараса Шевченка, що знаходиться у двох хвилинах пішки від Інституту філології. Керівництво музею радо відгукнулася на ініціативу сусідів-колег і організувало безкоштовну екскурсію для гостей. Відвідувачі Шевченкового храму прослухали цікаву екскурсію про життєвий шлях Кобзаря, ілюстрацією до якого стали численні картини майстра пера і пензля – оригінали та копії.

Наступна запланована подія – екскурсія до Меморіального будинку-музею Тараса Шевченка, що більш відомий як "Хата на Пріорці" за адресою м. Київ, вул. Вишгородська 5! Збір о 13.00 в холі Інституту філології.

Анна Мукан, фото Валерій Попов