Народний театр «Вавилон»

E-mail: p_fest@ukr.net
Телефон: 099 152 74 76

Третій фестиваль-конкурс
самодіяльних шкільних театрів «Перевтілення»
(м.Київ, 16-17 травня 2014 р.)

Народний студентський театр «Вавилон» та Центр культури та мистецтв Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова за підтримки адміністрації НПУ імені М.П.Драгоманова 16-17 травня 2014 р. за адресою: м.Київ, вул. Тургенєвська, 8-14, актова зала проводить Третій фестиваль-конкурс самодіяльних шкільних театрів «Перевтілення». Головною метою Фестивалю є сприяння шкільному аматорському мистецтву, засобами сценічного мистецтва формування у дітей та підлітків громадянської активності, почуття прекрасного, популяризація театрального мистецтва серед дітей та молоді, а також збагачення репертуару аматорських художніх колективів та підвищення їх виконавської майстерності.

До участі у Фестивалі запрошуються дитячі та юнацькі театральні колективи загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, а також позашкільних закладів м. Києва та київської області. Вік учасників – від 6 до 17 років.

Оцінює фестивальні покази незалежне професійне Журі, до складу якого входять професійні режисери, актори, педагоги та науковці.

Фестиваль є конкурсним. Кожен колектив-учасник отримує Диплом фестивалю, а кращим колективам надається звання Лауреата із врученнм відповідного Диплому. Переможці визначаються у таких номінаціях:
• кращий спектакль;
• краща режисура;
• краще музичне вирішення вистави;
• кращий сценічний ансамбль;
• краща чоловіча роль;
• краща жіноча роль;
• краща роль другого плану;
• краща характерна роль.

За рішення Журі можуть визначатися Переможці у додаткових номінаціях, зокрема «Кращі костюми», «Краща сценографія» тощо.

Фестиваль проводиться втретє. За два попередні роки участь у ньому взяло 12 театрів і близько 300 дітей та підлітків.

Переможцем Другого Фестивалю «Перевтілення» у номінації «Краща вистава» та «Краща режисура» став театр «Лицедії» гімназії №59 (м.Київ) з виставою «Слон Хортон» (художній керівник і режисер – Ольга Добровольська) .

В цьому році до участі у Фестивалі заявку подали 8 колективів. Глядачі та журі переглянуть 9 вистав (детальніше про вистави див. у прикріпленому нижче файлі).

У програмі Фестивалю – показ вистави «Муха-Цокотуха» студентського театру «Міст» Центру культури та мистецтв НПУ імені М.П.Драгоманова (художній керівник і режисер – Віталій Любота).

Відкриття Фестивалю відбудеться о 14.00 16 травня в актовій залі гуманітарного корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова (ІІ поверх) за адресою: м.Київ, вул. Тургенєвська, 8-14.

Додані файли: