Творча зустріч із заслуженою артисткою України, солісткою Національної опери України Іриною СЕМЕНЕНКО

29 квітня 2014 року о 17.00 у конференц-залі Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України в рамках літературно-музичного проекту «Мистецькі зустрічі в архіві-музеї» відбудеться творча зустріч із заслуженою артисткою України, солісткою Національної опери України Іриною СЕМЕНЕНКО та студентами її класув Національній музичній академії України імені П. І. Чайковського, концертмейстер – Артем Лавриненко.

У програмі концерту – твори зарубіжних та українських композиторів у виконанні студентів класу Ірини Семененко.

Вхід вільний.

ЦДАМЛМ України :
вул. Володимирська, 22-А, територія Національного заповідника «Софія Київська» (центральний вхід). Тел. для довідок: +380 44 2784481

З повагою,
Олійник Оксана