Оголошено результати Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Переклад (англійська, німецька, французька мови)»

23-24 квітня в Інституті філології КНУ імені Тараса Шевченка відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Переклад (англійська, німецька, французька мови)».

Цьогоріч в олімпіаді взяли участь 71 студент: 30 – з англійської, 21 – із французької та 20 – з німецької мов. Переможців першого етапу конкурсу на найкраще володіння західноєвропейськими мовами делегували близько 30 вишів України.

На урочистому відкритті олімпіади в Актовій залі гуманітарного корпусу Шевченківського університету учасників привітали директор Інституту філології проф. Григорій Семенюк, заступник директора з наукової роботи проф. Олена Снитко, завідувач кафедри ТТП з німецької мови проф. Тарас Кияк та керівник мовного відділу Гете-Інституту, заступник Гете-Інституту доктор Петра Кеппель-Майер.
Протягом двох днів кваліфіковані знавці західноєвропейських мов з різних освітніх закладів під егідою Міністерства освіти України перевіряли конкурсні роботи студентів, і під кінець другого дня олімпіади, 24 квітня, журі урочисто оприлюднило результати.

Переможцями Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Переклад (французька мова)» стали:

I місце – Гуменна Крістіна (КНУ імені Тараса Шевченка)
II місце – Поліщук Олександра (КНУ імені Тараса Шевченка)
III місце – Поваліхіна Надія (Запорізький національний університет)

Переможцями Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Переклад (німецька мова)» стали:

I місце – Герчак Марія (КНУ імені Тараса Шевченка)
II місце – Мольдерф Оксана (Львівський національний університет імені І.Франка) III місце – Галка Ілля (Донецький національний університет)

Переможцями Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Переклад (англійська мова)» стали:

I місце – Мельник Анастасія (КНУ імені Тараса Шевченка)
II місце – Наливайко Ігор (Сумський державний університет)
III місце – Руденко Богдана (Київський національний лінгвістичний університет)

Прес-центр Інституту філології