Славістичні читання в Інституті філології

25 квітня в Інституті філології КНУ імені Тараса Шевченка відбулися XIV Міжнародні славістичні читання, присвячені акад. Л.А. Булаховського. Захід організував Київський університет разом із Інститутом мовознавства імені О.О. Потебні НАН України, Інститутом української мови НАН України, Інститутом літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України, Інститутом мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Т. Рильського НАН України.

Учасників конференції привітали заступник директора Інституту філології проф. Олена Снитко, завідувач кафедри слов’янської філології проф. Ольга Паламарчук, академік АН Вищої школи України Тетяна Лукінова.
На пленарному засіданні були виголошені доповіді «Л.А. Булаховський і сучасний український правопис» Т.Лукінової, «Л.А. Булаховський - семіолог» Т.Черниш, «Чому Шевченко актуальний у слов’янському світі» М.Наєнко, «Топонімічний слід аланів і слов’ян в Італії» К.Тищенка, «Із виступів Л.А. Булаховського про гумор в літературному житті» Ю.Булаховської та ін.

Надалі конференція тривала в режимі секційних засідань за трьома напрямами – мовознавство, літературознавство, фольклористика.

Прес-центр