Інститут філології провів щорічну Всеукраїнську студентську олімпіаду зі спеціальності «Переклад (арабська, перська мови)»

16-17 квітня в гуманітарному корпусі КНУ імені Тараса Шевченка відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Переклад (перська мова)» і «Переклад (арабська мова)».

Цьогоріч в олімпіаді взяли участь понад 40 студентів: 21 - з арабської та 20 – із перської мов. Учасників делегували 5 виші України, зокрема Львівський національний університет ім. І.Франка, Київський національний лінгвістичний університет, Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, Національна академія служби безпеки України, Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна».

На урочистому відкритті олімпіади в Актовій залі Інституту філології учасників привітав директор Інституту проф. Григорій Семенюк, проф. Костянтин Тищенко, завідувач кафедри Близького Сходу доц. Тетяна Маленька та заступник директора з наукової роботи проф. Олена Снитко.
Протягом двох днів кваліфіковані знавці східних мов з відповідних посольств і вищезазначених закладів освіти перевіряли конкурсні роботи студентів, і під кінець другого дня олімпіади, 17 квітня, журі урочисто оприлюднило результати, а почесні гості-представники арабських країн (Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Ірак в Україні пан Шорш Халід Саід, Радник, Перший секретар Посольства Арабської Республіки Єгипет в Україні пан Шеріф Реда Шехата, Консул Посольства Арабської Республіки Єгипет в Україні пані Аміра Хафага, керівник Центру дослідження арабської та ісламської цивілізації ім. аль-Халіля аль-Фарагіді пан Абдеррахман аль-Махмуд) нагородили переможців дипломами та подарунками.

Переможцями Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Переклад (арабська мова)» стали:

I місце – Олена Снітко (Інститут філології КНУ ім. Т.Шевченка)

II місце – Северин Коваленко (Інститут філології КНУ ім. Т.Шевченка)

III місце – Марія Дяченко (КНЛУ)

Переможцями Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Переклад (перська мова)» стали:

I місце – Ірина Філоненко (Інститут філології КНУ ім. Т.Шевченка)

II місце – Єлисей Бурмакін (ЛНУ ім. І.Франка)

III місце – Олеся Штойко (КНЛУ)

Прес-центр Інституту філології