Зустріч із московським журналістом Олегом Кудріним

8 квітня за сприяння Студентського парламенту Інституту філології відбулася зустріч студентів-філологів із московським журналістом, вихідцем із України, Олегом Кудріним, членом Громадської комісії з розслідування та попередження порушень прав людини в Україні. Пан Олег звернувся до Інституту із проханням зібрати волонтерів для збору інформації про грубе порушення прав і свободи громадян України. Олег Кудрін закликав студентів до волонтерства у таких акціях:

1. Збір інформації про порушенння прав людини (за анкетою, яку можна отримати за адресою dokaz@humanrightsua.org);

2. Обробка вже напрацьованої інформації (м. Київ, вул. Горького, 33в);

3. Збір фольклору Євромайдану (пісні, анекдоти, інформація про розписані щити та шоломи національною символікою тощо).

Під час зустрічі журналіст висловив пропозицію студентам-філологам – перекласти зібрану інформацію на різні мови світу для подання позову про порушення прав і свободи людини до Міжнародного суду ООН. Олег Кудрін зазначив, що проситиме у керівництва Інституту, аби переклад документів зараховувався студентам як перекладацька практика. Насамкінець пан Олег закликав студентів досліджувати фольклор Євромайдану на науковому рівні.

Текст: Ірина Рибчак,
Фото: Валерій Попов