Київський університет відчинив двері перед абітурієнтами та їхніми батьками

5 квітня в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся День відчинених дверей. Абітурієнтів і їхніх батьків зустріли керівники всіх навчальних підрозділів Університету – 16 факультетів, 7 інститутів, 2 коледжів.

В Актовій залі з присутніми поспілкувався ректор Університету акад. Леонід Губерський та проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров. Ректор коротко розповів про всі підрозділи навчального закладу, його історію і сучасні досягнення (високі позиції у міжнародних освітніх рейтингах), майбутню вступну кампанію, а також нагадав абітурієнтам, що для Університету цінний насамперед той вступник, який точно визначився з майбутньою спеціальністю. Крім того, Леонід Васильович запросив всіх зацікавлених приходити в будь-який час на прийом до керівників підрозділів, аби проконсультуватися з приводу особистих питань.

Після загальних зборів абітурієнтів і їхніх батьків запросили до окремих аудиторій, закріплених за різними підрозділами Університету. Бажаючих вступити до Інституту філології виявилося чимало, тому навіть велика 235 ауд. не змогла вмістити всіх охочих. Презентацію підрозділу вів заступник директора з навчально-виховної роботи доц. Сергій Різник. Він запропонував абітурієнтам профорієнтаційний фільм і слайди про Інститут, після чого відповів на всі питання присутніх.

Текст: Анна Мукан,
Фото: Валерій Попов