Увага! В Інституті філології оголошено конкурс читців-декламаторів сонетів Вільяма Шекспіра «Вінок шекспірівський сонетів»

У рамках святкування 450-річного ювілею від дня народження Вільяма Шекспіра кафедра зарубіжної літератури разом із кафедрою англійської філології за підтримки Прес-центру та студентського парламенту Інституту філології оголошують конкурс читців-декламаторів сонетів Вільяма Шекспіра «Вінок шекспірівський сонетів».

Якщо ти:
– володієш гарною англійською мовою і любиш англійську літературу,
– захоплюєшся поезією Вільяма Шекспіра,
– мрієш спробувати свої сили на ниві декламаторського мистецтва,
– відчуваєш у собі акторський потенціал,
– творчий та активний –
ми чекаємо на тебе!

Подача заявок на конкурс триватиме з 7 по 22 квітня. Дата і час проведення конкурсу залежать від кількості поданих заявок та будуть оголошені 23 квітня в радіоефірі. Переможці конкурсу будуть нагороджені почесними грамотами та заохочувальними призами. Ознайомитися із правилами конкурсу можна у прикріпленомунижче файлі!

Цінуйте минуле! Творіть сучасне! Живіть натхненно!