Увага! Оголошено конкурс перекладів сонетів Вільяма Шекспіра українською мовою «Сонет – світ у мініатюрі»

У рамках святкування 450-річного ювілею від дня народження Вільяма Шекспіра кафедра зарубіжної літератури разом із кафедрою теорії і практики перекладу англійської мови за підтримки Прес-центру та студентського парламенту Інституту філології оголошують конкурс перекладів сонетів Вільяма Шекспіра українською мовою «Сонет – світ у мініатюрі».

Якщо ти:
– володієш англійською мовою і любиш англійську літературу,
– сам пишеш вірші або ж захоплюєшся поезією Вільяма Шекспіра,
– вільно володієш українською мовою,
– мрієш спробувати свої сили на ниві художнього перекладу чи вже маєш напрацювання у цій галузі,
– прагнеш зробити важливий крок до реалізації свого поетичного чи перекладацького таланту,
– творчий та активний –
ми чекаємо на тебе!

Конкурс триватиме з 7 по 23 квітня. Переможці конкурсу будуть нагороджені почесними грамотами та заохочувальними призами. Найкращі переклади будуть опубліковані на сайті Прес-центру Інституту філології. Ознайомитися із правилами конкурсу можна у прикріпленому файлі-pdf!

Цінуйте минуле! Творіть сучасне! Живіть натхненно!

Додані файли: