Всеукраїнський етап ХІІ Міжнародної олімпіади з турецької мови

28 березня 2014 року в Інституті філології за сприяння кафедри тюркології та Турецького центру інформації та досліджень відбувся Всеукраїнський етап ХІІ Міжнародної олімпіади з турецької мови

Олімпіада розпочалася вступним словом в.о.зав.кафедри тюркології доц. Ірини Покровської, координаторів олімпіади Асима Шімшека та доц. Ірини Прушковської. У змаганні на знання турецької мови та культури взяли участь студенти вищих навчальних закладів зі свієї України.

У рамках олімпіади учасники писали тест на загальний рівень володіння турецькою мовою та змагалися в різних номінаціях: "Вірш", "Твір", "Анотація до книги", "Розмовна тема", "Читання", "Особливі вміння".

Результаті олімпіади будуть оголошені на початку квітня, найращі студенти отримають винагороду - поїздку до Туреччини. Бажаємо успіхів! нехай переможе найкращий!

Кафедра тюркології
фото:Валерій Попов