«Світлий шлях»: виставка сучасної ікони й рушника

Дорогі друзі!

9 березня 2014 року в Києві у Національному музеї Тараса Шевченка в ознаменування двохсотлітнього ювілею Кобзаря відкрилася виставка «Світлий шлях».
У проекті представлено творчість сімейної іконописної майстерні «Небо на землі» (м. Миколаїв) і рушники майстрів із багатьох регіонів України.

30 березня о 14.00 відбудеться урочисте закриття виставки «Світлий шлях». Всі, хто не бачив експозицію, мають ще трохи часу переглянути її. Запрошуємо всіх до обговорення та висловлення своїх вражень.

Створити атмосферу допоможуть наші друзі – студентський вокальний колектив Центру фольклору та етнографії інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, під керівництвом Ірини Барамби, учасниці етно-гурту «Гуляй город».

Куратор проекту – Марія Павелко.
Організатор – Олексій Доля.

За підтримки Центру фольклору та етнографії інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Національний музей Тараса Шевченка (бульв. Шевченка, 12)
з 10.00 до 18.00, крім понеділка. Вхід на виставку – 15 грн.

По додаткову інформацію звертайтеся до:
Марії Павелко
pavel-ko@inbox.ru