Українсько-турецька співпраця

26 березня Київський національний університет імені Тараса Шевченка підписав протокол намірів про наукову та технічну співпрацю з турецькою урядовою організацією ТІКА

Підписання протоколу відбулося на офіційній зустрічі представника ТІКА в Україні Хаджи Байрам Болата з проректором із міжнародних зв’язків Петром Бехом. По закінченню прийому в проректора пан Хаджи відвідав Інститут філології та зустрівся з його директором Григорієм Семенюком.

Під час зустрічі Григорій Фокович висловив подяку міжнародній організації ТІКА за проведення ремонту в Турецькому центрі інформації та досліджень, на кафедрі тюркології та в аудиторіях 34-35 Жовтого корпусу, які згодом будуть названі кабінетами турецької мови і літератури. Координатор програми ТІКА Хаджи Байрам Болат запропонував директорові Інституту філології проводити спільні конференції та зустрічі з представниками Республіки Туреччини в рамках підписаного протоколу, які сприятимуть розвиткові сходознавства в КНУ та Україні загалом.

Інститут філології дякує Ірині Покровській, в.о. завідувача кафедри тюркології, за сприяння підписання договору українсько-турецької співпраці.

Олександра Касьянова,
Фото: Валерій Попов