Шановні студенти та співробітники Київського національного університету імені Тараса Шевченка!

Відділ міжнародного співробітництва інформує про конкурс стипендій Еразмус Мундус за проектом HUMERIA http://humeria.eu/.

Студенти бакалаврського рівня, магістри, аспіранти, докторанти, викладачі та співробітники університету мають можливість подати заявку на отримання стипендії для навчання та проведення дослідження в університетах Естонії, Італії, Нідерландів, Румунії, Словаччині, Чехії, Швеції в рамках проекту Еразмус Мундус HUMERIA.

Пріоритетними напрямами проекту HUMERIA є гуманітарні науки, освіта, дослідження, міжнародні відносини й мистецтво.

Усі зацікавлені запрошуються на презентацію проекту Еразмус Мундус HUMERIA 28 січня 2014 року о 15.00. Зустріч відбудеться в аудиторії №204 Головного навчального корпусу КНУ.

Презентація має на меті ознайомити студентів та співробітників нашого університету з умовами участі та подачі заявок на отримання стипендії Еразмус Мундус для навчання та дослідження в європейських університетах-партнерах.

Erasmus Mundus programme project HUMERIA call for applications now open!

Undergraduate, Master, Doctorate (PhD) and Post-doctorate students as well as academic and administrative staff from Armenia, Azerbaijan, Belarus, Georgia, Moldova or Ukraine can now apply for granted mobility to EU countries (Estonia, Slovakia, Romania, Netherlands, Sweden, Czech Republic, Italy) [and vice versa] through the HUMERIA project. HUMERIA provides scholarships to students, researchers and staff in the fields of humanities, education, research, international relations and arts.

The call for applications is open until 24 February 2014. Don't miss it!

All the information is available on the project's website www.humeria.eu

Find us on Facebook and keep up to date facebook.com/humeria.eu
Team Humeria humeria@humeria.eu

Контактні особи: Світлана Білоус, Василь Назарков