6 Міжнародна науково-практична конференція "Передові технології у галузі навчання японської мови"

Шановні колеги!

21-22 березня 2014 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка планується проведення Шостої міжнародної науково-практичної конференції "Передові технології у галузі навчання японської мови", а також Тринадцятого всеукраїнського семінару з проблем викладання японської мови. До участі у конференції та семінарі запрошуються викладачі та дослідники японської мови і літератури: науковці, аспіранти, магістранти та студенти старших курсів.

Організатори конференції:
• Київський національний університет імені Тараса Шевченка;
• Київський національний лінгвістичний університет;
• Інститут сходознавства ім. А.Ю. Кримського НАН України;
• Інститут літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України;
• Товариство викладачів японської мови України;
• Українсько-японський центр НТУУ «КПІ»;
• Посольство Японії в Україні;
• Японська фундація (фінансове сприяння).

Основні напрями роботи конференції:
• Японська мова та література;
• Методика викладання японської мови та літератури;
• Перекладознавство;
• Історія та культура Японії;
• Економіка Японії.

Робочі мови конференції – українська, японська, англійська, російська.

Місце та графік проведення заходів
Місце проведення: Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київ, бульвар Т. Шевченка, 14 (ст. метро «Університет», «Театральна» або «Площа Льва Толстого»). Доповіді учасників Конференції відбуватимуться у п’ятницю 21 березня. У суботу 22 березня – проведення Семінару з проблем викладання японської мови.

Подання заявки на участь та публікація матеріалів
Заявку на участь у конференції та семінарі (бланк додається) прохання надсилати на електронну адресу Оргкомітету japanconf@gmail.com до 28 лютого 2014 року, а якщо Ви плануєте виступити з доповіддю, то до 23 лютого 2014 року необхідно надіслати також анотацію українською, японською, російською або англійською мовою (загальним обсягом 200-500 друкованих знаків). Якщо протягом кількох днів Ви не отримаєте листа-підтвердження, прохання повідомити про це за телефонами, вказаними у кінці цього оголошення.
Повні тексти доповідей у вигляді наукових статей планується надрукувати після проведення конференції у виданні «Мовні та концептуальні картини світу», включеному до відповідного списку ДАК України. Тексти (формат А4, Microsoft Word/.DOC або .RTF) прохання надсилати на адресу japanconf@gmail.com до 31 березня 2014 року. Вимоги до оформлення статей будуть надіслані пізніше. Оргкомітет залишає за собою право не приймати до друку статті, якщо вони надані після 31 березня, не відповідають вимогам до оформлення або не мають відношення до тематики конференції.

Студентам необхідно додати рекомендацію наукового керівника.

Транспортні витрати та проживання
Учасникам, які прибудуть до Києва з інших міст України, будуть відшкодовані транспортні витрати (потрібно пред’явити проїзні документи) і надане безкоштовне житло за умови участі обидва дні роботи. Просимо звернути увагу на те, що студентам та аспірантам відшкодовуються транспортні витрати й надається житло тільки за умови виступу з доповіддю на конференції та/або семінарі.

З усіх питань стосовно конференції та семінару просимо писати на електронну адресу Оргкомітету japanconf@gmail.com або звертатися за телефонами: (097) 872-7655, (093) 518-0046, (050) 783-5377 (Костянтин Комісаров).

На наступній сторінці подано попередню програму роботи конференції та семінару.

Запрошуємо Вас до участі!

повагою,

Оргкомітет