Кафедра слов’янської філології відсвяткувала Новий рік

20 грудня студенти-магістри кафедри слов'янської філології влаштували святкування Нового року, запросивши: заступника директора проф. Олену Снитко, методистів славістики, викладачів з кафедри полоністики та кафедри російської мови, студентів та викладачів сербістики, хорватистики, білорусистики та болгаристики.

Розпочалося святкування з презентацій студентів: буклету сербістів для абітурієнтів, фотопрезентації і пісні від болгаристів, а також із виступу першокурсниці Ірини Маркової, яка поділилася своїми враженнями від навчання на спеціальності «хорватська мова і література». Розважали гостів свята новорічною виставою про те, як проходить останній день року – 31 грудня на кафедрі слов’янської філології. Своїм виступом студенти-магістри продемонстрували, що дива бувають: новорічна магія може перетворити кафедру слов’янської філології на “katedra del magica clavica”. Всім студентам, які організували урочистість, проф. Ольга Паламарчук, завідувач кафедри слов'янської філології, вручила грамоти та цукерки.

Олександра Касьянова
Фото: Володимир Мукан