Світлої пам'яті Олега Даниловича Павлова

Сумна звістка про дочасно обірване життя облетіла рідних, близьких, друзів. 14 грудня у віці 53 років пішов з життя Павлов Олег Данилович – чуйна і добра людина, турботливий син, люблячий чоловік, відомий фольклорист, педагог, кандидат філологічних наук, доцент кафедри фольклористики.

Студенти-філологи пам‘ятатимуть його блискучі лекції з «Поетики українських народних магічно-заклинальних текстів», «Світового епосу», «Етнопсихології» та ін. Писати курсову чи дипломну роботу під керівництвом Олега Даниловича було завжди великою честю для студентів. Для багатьох зі студентських лав і до останніх днів він був близьким порадником, розрадником і наставником. Дарував радість спілкування, учив цінувати і любити життя, бути терпимим і терплячим, пробачати образи і вірити в людські чесноти. Бо сам Олег Данилович був уособленням цих найкращих чеснот, подавав приклад життєлюбства та людяності, відповідальності перед світом за право називатися Людиною та Педагогом.

Олег Данилович народився 03.03.1960, в с. Новоочаків Березнегуватського р-ну Миколаївської обл., кандидат філологічних наук, доцент. Закінчив 1986 р. відділення української мови і літератури філологічного факультету Київського університету. Працював в Київському університеті з 1995 року асистентом, доцентом кафедри фольклористики. Фольклорист, фахівець у галузі дослідження українських замовлянь. Вивчав питання їх походження, класифікації, структури, поетики, функцій, сугестивного впливу, езотеричного характеру. Був автором низки наукових статей, укладачем програм навчальних курсів з етнопедагогіки та етнопсихології, автором роману «Уроборос».

Він назавжди залишиться у нашій пам’яті глибоко порядною людиною, готовою поділити радість інших, чуже горе і чужу біду, справжнім громадянином, вірним другом, турботливим сином, чоловіком, особистістю, що всього себе віддавав людям.