ХІІ Міжнародні славістичні читання пам’яті академіка Леоніда Булаховського

Кафедра слов’янської філології та кафедра полоністики Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка 20 квітня 2012 року проводять ХІІ Міжнародні славістичні читання пам’яті академіка Леоніда Булаховського.

Програма передбачає пленарне засідання та роботу секцій. На засіданні будуть заслухані та обговорені доповіді з проблем компаративних досліджень у галузі мов, літератур, історії, фольклору та етнографії слов’янських народів.

Конференція проводиться за адресою: м. Київ, б-р Тараса Шевченка, 14.

Робочі мови – всі слов’янські.

До участі запрошуються українські та зарубіжні вчені. Зацікавлених осіб просимо до Конференція проводиться за адресою: м. Київ, б-р Тараса Шевченка, 14.

Робочі мови – всі слов’янські.

До участі запрошуються українські та зарубіжні вчені. Зацікавлених осіб просимо до 20 березня 2012 року подати в Оргкомітет заявки із зазначенням теми доповіді, вченого ступеня (звання), місця роботи, контактних координат, необхідності бронювання місць у готельному комплексі Київського університету і терміну перебування.

Тексти доповідей будуть опубліковані у періодичному науковому виданні “Компаративні дослідження слов’янських мов і літератур”, який входить до переліку фахових видань, затверджених ВАК України.