Переможці фотоконкурсу «Найоригінальніше та найромантичніше фото тебе з твоєю половинкою»

Фотографія – це не лише світлина однієї миті людського життя, а й відбиток справжніх почуттів. Дивлячись на фото, ми часто переймаємося тим настроєм, який воно випромінює. Чому так? Хіба фотознімок може вловити те, чим сповнені наші душі? – Може. Кадр зупиняє мить, і саме ту, яка розкриває людську сутність. Чи не найсильніші почуття плекає закохана людина. Тому одним із найкращих способів їх закарбувати є фотозйомка. Зважаючи на це, напередодні Дня Святого Валентина прес-центр Інституту філології розпочав фотоконкурс «Найоригінальніше та найромантичніше фото тебе з твоєю половинкою».

Охочих взяти участь у конкурсі виявилося чимало. Учасники приносили та надсилали свої світлини на електронну пошту прес-центру протягом двох тижнів. Всі знімки були презентовані у холі Жовтого корпусу. Кожен, хто бажав проголосувати за фото, яке йому найбільше сподобалося, мав кинути папірець у скриньку зі вказаним номером фотокартки. Голосування тривало тиждень. По завершенні було визначено переможця, яким стало фото № 2.
Ще двох переможців визначили дирекція та прес-центр Інституту філології. Ними стали фотографії №18, №22.

27 лютого 2012 року відбулося нагородження переможців фотоконкурсу до Дня Св. Валентина. Закохані (фото №18 – Христина Довгаль і Денис Рябих), чия світлина була обрана прес-центром у якості переможця, отримали сертифікат на студійну фотозйомку та пакуночок з цукерками. Переможцем від журі, до якого ввійшли заступники директора, стало фото № 22 – Аліна Матюшенко та Коля Санакуєв. Закоханим подарували солодкий приз. Ще одна пара – Кирієнко Люда та Денис (фото №2), чиє фото було обрано анонімним студентським голосуванням, отримала коробку цукерок, аби життя здавалося солодшим.

Вітаємо переможців та бажаємо нових перемого у романтичному фотоконкурсі життя!

Текст: Олександра Борейчук
Фото: Марина Головньова