Анонси від студентського профбюро Інституту філології

1. Вимагаємо уваги від СТУДЕНТОК нашого Інституту!!! Інформація для вас, дівчата !
Кастинг на ведучих конкурсу справжньої чоловічої краси!

Ми чекаємо на артистичних дівчат, народжених бути на сцені:)

30 жовтня відбудеться відбір ведучих на наймасштабніший проект Інституту Філології- містер ІФ!!!

Якщо ти артистична, озброєна сяючою посмішкою, активна та енергійна - завітай на кастинг, що відбудеться у середу в 30 аудиторії з 13:00 до 14:30!

Сцена Червоного корпусу з нетерпінням чекає на тебе!!!

2.Увага! Увага! Увага! Нам здалося, що якщо ти навчаєшся в найкращому ВНЗ країни, то ти повинен бути дуже талановитим та вельми обдарованим. А якщо ти саме такий і в тебе є бажання привітати улюблений Інститут з Днем народження або виступити на святі чоловічої краси, то тоді ми чекаємо на тебе 29 жовтня о 13.00 в 63 аудиторії.

Бери з собою нові ідеї та хороший настрій і покажи Інституту наскільки ти талановитий!

3. У КНУ імені Тараса Шевченка фотоконкурс!!! НЕ гайте часу! Якщо ваша група здається вам найкращою з усього Інституту, і якщо ви впевнені, що ці дивні люди, які проведуть з вами найближчі чотири роки життя, і є найцікавішими, то інформація саме для вас!

Спогади - це дуже добре, звичайно, але чого вони варті без належної світлини?!

Сфотографуйся зі своєю групою: зроби приємне і собі, і людям

Перемагайте у конкурсі разом і поповнюйте свій фотоальбом новими кадрами зі студентського насиченого життя в КНУ, а гаманці - грошовими призами у розмірі 1000, 500, 400, 300 грн на святкування Дня студента. Фінал відбудеться 10 листопада. Тож ви ще маєте час для хорошої ідеї!

Фотокартки приносьте у 100 аудиторію, там уже зачекалися на вас!

4. Для тих, хто любить читати і тих, хто не почув цю новину раніше!!

Набридло читати одну і ту ж книгу по 17 разів? Книга настільки сподобалася, що ти й не знаєш кому про це ЩЕ можна розповісти? Хочеш прочитати щось новеньке з цікавими помітками від попереднього читача? А може просто хочеш зробити добру справу? НЕ пропускай повз вуха: Буккросинг в ІФ вже працює! І профбюро люб’язно запрошує тебе ділитися книгами у читальному залі Жовтого корпусу. Приходь, обмінюйся, ділися і читай разом зі студентами КНУ!

Зоряна Ковальчук , член студентського профбюро Інституту філології