В Інституті філології відбулися заходи, присвячені ХІІІ Тижню італійської мови у світі

14 жовтня 2013 року в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися заходи, приурочені до ХІІІ Тижня італійської мови у світі.

Тиждень італійської мови у світі – це ініціатива, започаткована у 2001 році Міністерством закордонних справ Італії та Академією делла Круска, покликана сприяти поширенню та розвитку італійської мови та культури в різних країнах світу. Центр італознавства Інституту філології вже багато років підтримує цю традицію та організовує для своїх студентів і гостей різноманітні заходи.

У рамках цьогорічного Тижня італійської мови, який присвячений темі «Дослідження, винаходи, інновації: наукова Італія», студенти Інституту філології підготували повідомлення та презентації про видатних італійських вчених і нобелівських лауреатів (Гульєльмо Марконі, Карло Руббіа, Антоніо Меуччі, Леонардо да Вінчі).

З великим успіхом пройшла театральна постановка студенток ІV курсу італійської мови відділення перекладачів, які вже декілька років поспіль незмінно радують італомовну спільноту Інституту своїм режисерським і артистичним талантами.

У контексті цьогорічної тематики заходу студенти та гості познайомилися з життям та діяльністю італійського фізика, нобелівського лауреата Енріко Фермі, переглянувши фільм “I ragazzi di via Panisperna” (1989, реж. Джанні Амеліо).

Центр італійської мови