«Кожен з нас – дискурсивна особистість»

23 та 24 вересня у стінах Інституту філології відбулася зустріч студентів із завідувачем кафедри теоретичної та прикладної лінгвістики, деканом факультету філології і медіа комунікацій Омського державного університету ім. Ф.М. Достоєвського д.філол.н., проф. Іссерс Оксаною Сергіївною.

Пані Оксана прочитала лекції для студентів та викладачів на теми: «Лінгвістична діагностика соціальних процесів», «Дискурс опозиції: протестний плакат», «Дискурсивна практика: до визначення поняття».

У своїх виступах відомий мовознавець окреслила основні напрями дослідження поняття «дискурсивна практика» та пояснила на прикладах взаємозв’язок «продукту» дискурсу із нашим знанням і соціальною поведінкою. Оксана Сергіївна під час читання лекцій вела діалог зі студентами, намагаючись зацікавити їх питаннями дискурсу, які нині актуальні, зважаючи на те, що «кожен з нас – дискурсивна особистість».

Текст: Олександра Касьянова
Фото: Валерій Попов