Турецький центр приймає гостей з Посольства Туреччини в Україні

24 вересня 2013 року в Турецькому центрі інформації та досліджень Інституту філології відбулася зустріч студентів-тюркологів із аташе з питань культури та інформації Посольства Туреччини в Україні паном Бератом Йилдизом.

Зустріч з паном Бератом була надзвичайно продуктивною для студентів, оскільки молоді тюркологи мали змогу покращити свої мовленнєві навички, детальніше ознайомитися з культурою країни Близького Сходу та покуштувати національну випічку Туреччини.

Викладачі кафедри тюркології, зокрема в.o. завідувача кафедри к.філол.н., доцент Покровська Ірина Леонідівна та к.філол.н., доцент Арнаут Федора Іванівна вели розмову з Бератом Йилдизом про взаємозв’язки та дружбу між Туреччиною та Україною.

Текст: Олександра Касьянова
Фото: Валерій Попов