Міжнародна наукова конференція «Етнознакові функції культури: мова, література, фольклор»

Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить Міжнародну наукову конференцію «Етнознакові функції культури: мова, література, фольклор».
Конференція відбудеться 17 жовтня 2013 року.
Міжнародну наукову конференцію «Етнознакові функції культури: мова, література, фольклор» присвячено семіотиці культури, а саме дослідженню специфічних знаків культур народів світу, які знаходять свою об’єктивацію в мові, літературі та фольклорі.
У рамках щорічної Міжнародної наукової конференції (жовтень 2013 р.) буде проведено круглий стіл, присвячений творчій спадщині Григорія Кочура (1908-1994 рр.).
Охочі взяти участь у Міжнародній науковій конференції мають подати заявку до 01 жовтня 2013 року.