Спекотні будні приймальної комісії Інституту філології

З 1 червня всі виші України розпочали прийом документів від абітурієнтів для вступу на обрані спеціальності. Цього року, як і попереднього, вчорашні школярі можуть подати заяви на 15 спеціальностей у різні навчальні заклади (по 3 спроби у 5 вишів).

Найпопулярнішим вищим навчальним закладом 2013 року серед абітурієнтів як завжди став Київський університет імені Тараса Шевченка. Його найбільший підрозділ - Інститут філології - також побив внутрішні рейтинги подання заяв на спеціальності. Станом на 29 липня на філологічні спеціальності подано 7263 заяви.

Напередодні вступної кампанії для секретарів відбіркової комісії був проведений детальний інструктаж - технічний та психологічний. Це забезпечило швидку та злагоджену роботу персоналу Інституту з абітурієнтами. Саме тому прийом документів у абітурієнтів відбувався ефективно й у доброзичливій атмосфері. Крім того, для полегшення роботи абітурієнтів (заповнення анкет, остаточного визначення зі спеціальністю) їх консультували "помічники абітурієнта" - нинішні студенти КНУ імені Тараса Шевченка.

Не зважаючи на зниження потоку абітурієнтів в останній тиждень подання заяв на спеціальності, роботи ще багато - як у секретарів (підготувати списки рекомендованих до зарахування), так і у майбутніх студентів (донести оригінали).

Бажаємо успіхів!

Текст: Анна Мукан,