Радісний смуток випускного

1 липня Інститут філології випустив понад 800 магістрів і спеціалістів. Вчорашніх студентів – нинішніх колег напутнім словом привітала дирекція закладу. В урочистостях взяли участь шановні гості заходу – грузинсько-український дипломат і письменник Рауль Чілачава, поет Василь Герасим’юк, представник Посольства Чеської республіки в Україні. Не стримали слів вдячності й самі випускники. Дипломовані філологи побажали процвітання своїй Alma Mater і пообіцяли вертати до неї знову і знову. Народною піснею про відлітаючих птахів простився з випускниками народний ансамбль Інституту філології «Роксоланія». За тим директор Інституту філології проф. Григорій Семенюк урочисто вручив дипломи магістрам і спеціалістам всіх спеціальностей.

Текст: Анна Мукан.
Фото: Валерій Попов.