Присвоєння Центру білоруської мови і культури імені Володимира Короткевича

12 червня в Інституті філології КНУ імені Тараса Шевченка відбулося присвоєння Центру білоруської мови і культури імені класика білоруської літератури Володимира Короткевича. З привітальними словами виступили: проректор з науково-педагогічної роботи П.О. Бех, надзвичайний і Повноважний посол Республіки Білорусь в Україні В.В. Величко, заступник директора з навчально-методичної роботи Інституту філології В.Ф. Чемес, академік НАН України Г.П. Півторак, доц. Н.П. Шостак, директор центру Л.М. Стеблина-Рудякова. В урочистостях взяли участь заступник міністра закордонних справ Білорусі О.Ю. Міхневич, перший заступник міністра фінансів І.С. Шулько, директор Інституту філології Г.Ф.Семенюк, заступник директора Інституту філології з міжнародних зв’язків І.В. Волосенко, викладачі й студенти університету, співробітники посольства Білорусі та журналісти.

Після урочистої частини присвоєння Центру білоруської мови і культури імені Володимира Короткевича на честь відомого білоруського класика звучали вірші та запис його голосу.

Текст і фото: Валерій Попов, прес-центр Інституту філології