Літня школа з англійської мови «GET KNOWLEDGE - GET FUTURE»

Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці
за підтримки «Американського Куточка» Університету Корвінус (Угорщина) запрошує Вас до

Літньої школи з англійської мови
«GET KNOWLEDGE - GET FUTURE»
Будапешт (Угорщина), Відень (Австрія)
13-18 липня 2013 р.

Захід орієнтований на молоде покоління українських спеціалістів, що планують навчатися, проводити дослідження у закордонних ВНЗ та працювати у міжнародних організаціях або бізнес- структурах, де мовою спілкування є англійська. Рекомендований рівень володіння учасниками англійською мовою: А1–B2.

Програма передбачає:
- і нтерактивні заняття для підвищення тематичного словникового запасу: процес аплікування та проходження співбесіди;
- інформаційну зустріч в «Амереканському Куточку» Університета Корнівус;
- консерваторіум «Можливості навчання за кордоном, англомовні освітні програми – що фінансуються міжнародними фондами»;
- брифінг із Аташе з питань Культури Посольства США «Життя у закордонній місії»;
- воркшоп «Правила ділового листування: мотиваційні листи, листи запити, рекомендаційні листи, листи подяки»;
- візит до штаб–квартири Організації Об’єднаних Націй (ООН) у Відні;
- розважальний квест Будайською фортецею, а також екскурсійна програма, перегляд англомовних фільмів, інтеграційні заходи.

Організатори забезпечують:
проїзд автобусом євро-класу за маршрутом Львів – Будапешт – Відень – Львів; проживання у готелі (категорія 3***, м. Будапешт) із сніданками шведський стіл, візову підтримку, методологічно-навчальну програму та роздаткові матеріали, інтеграційно-розважальні заходи, диплом, що засвідчує участь у проекті.

Організаційний внесок: 250 Євро + 500 грн.
Останній термін реєстрації: 21.06.2013

Ознайомитись із детальною інформацією щодо літньої школи а також заповнити реєстраційну форму для участі у проекті можна на сайті: www.imans.com.ua
Контактна інформація: тел.+38-063-1724251; e-mail: info@imans.com.ua