Радіоефір 04.30.2013

РАДІО! РАДІО!

Вітаємо вас, шановні студенти та викладачі ІФ!
Сьогодні – 30 квітня, останній день перед довгоочікуваними травневими святами. 12 днів ви зможете відновлювати сили, відпочивати, насолоджуватися смачними домашніми обідами і прогулянками на свіжому повітрі зі своїми друзями.

А зараз, шановні слухачі, важлива та цікава інформація.

24-25 квітня в Києві пройшли Всеукраїнські студентські олімпіади з різних спеціальностей – перекладу зі слов’янських і західних мов. Перша відбувалася в Академії Служби безпеки України, друга – в стінах Інституту філології.
В обох олімпіадах взяли участь студенти з різних куточків України. Боротьба була запеклою й перемогу вибороли справді достойні. За хорошою традицією, майже всі призові місця посіли студенти Інституту філології КНУ імені Т.Шевченка.

У Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Переклад (західні мови)» перемогли:
за спеціальністю «Переклад (французька мова)»:
І місце ЧЕРКЕС Ганна (4 курс)
ІІ місце СИТНІК Олексій (4 курс)

За спеціальністю «Переклад (німецька мова)»:
І місце ТІТАРЕНКО Руслана (6 курс)
ІІІ місце ЗАЛІТОК Ліна (5 курс)

У Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Переклад (слов’янські мови)» перемогли:
за спеціальністю «Переклад (чеська мова)»:
І місце ГАЛАМАГА Катерина (4 курс)
ІІІ місце ПОНОМАРЕНКО Марія (6 курс)

За спеціальністю «Переклад (словацька мова)»:
ІІ місце ЮХИМЕНКО Антоніна (4 курс)

Сердечно вітаємо переможців й зичимо їм досягати щоразу нових висот у всіх сферах життя!

Шановні слухачі!
Наближається 9 Травня. Радіо ІФ вітає всіх ветеранів із Днем Перемоги!

Проходять десятиліття, змінюються покоління, але Велика Перемога як символ національної гордості, військової слави і доблесті нашого народу залишається навічно вписаною в героїчний літопис Вітчизни!
Ми низько вклоняємося та складаємо глибоку шану усім, хто на своїх плечах виніс тягар війни.

Вітаючи всіх, хто пройшов крізь вогонь Великої Вітчизняної, бажаємо Вам мирного неба над головою, здоров'я, радості, творчого натхнення і невичерпної віри в краще майбутнє. Нехай завойована вами Перемога й надалі надихає нас на нові звершення, зміцнює дух, допомагає долати труднощі і йти вперед.

З вами було радіо ІФ і його ведуча – Тетяна Шаправська.