Анонс зустрічі студентів Інституту філології з групою молодих американців World Race Team

19 квітня 2013 року з 14.00 до 16.00 в Актовій залі відбудеться зустріч студентів Інституту філології з групою молодих американців World Race Team, які здійснюють навколосвітню подорож, упродовж якої зустрічаються зі студентами навчальних закладів, представниками громадських і молодіжних організацій, займаються благодійною діяльністю.

Під час зустрічі американці планують розповісти студентам про свою подорож, культурні відмінності різних країн світу та важливість волонтерства.

Зустріч з представниками американської молоді буде чудовою нагодою для студентів-філологів покращити навички спілкування англійською мовою і більше дізнатися про сучасну американську культуру.

Центру англійської мови
та інформації