"Роксоланія": звітний концерт

Народний ансабль української музики «Роксоланія» запрошує всіх 17 квітня на 18.00 в актову залу Червоного корпусу, аби разом відсвяткувати десятиліття своєї творчої діяльності.

Ансамбль «Роксоланія» виник одночасно з відділенням музичної фольклористики десять років тому з ініціативи фундатора кафедри фольклористики Національного університету імені Тараса Шевченка Лідії Францівни Дунаєвської та професора фольклористики Івана Якимовича Павленка, який і очолює цей колектив. В основі концепції ансамблю – збирання, обробка і популяризація зразків музичного фольклору різних регіонів України. Виконавський склад ансамблю включає декілька різних хорових гуртів, дуетів, тріо та солістів. Невід’ємною частиною ансамблю є народно-інструментальний гурт та хореографічна група.

Одним із головних принципів творчої роботи ансамблю є вивчення стильових особливостей традиційного народнопісенного виконавства в різних жанрах, а також відтворення манери співу, обрядових дійств із залученням інструментального супроводу та народних танців.
Важливим досягненням у творчій діяльності колективу стало здобуття звання «народного», що відбулося 25 квітня 2005 року.

Приходьте та пориньте в глибину українського фольклору!
Вхід вільний.