Сучасна українська література в міжкультурному діалозі

У рамках європейського літературно-перекладацького проекту TransStar з 5 по 7 квітня 2013 року в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка та в Goethe-Institut в Україні відбудуться перекладацькі майстерні для молодих перекладачів з Німеччини, Хорватії та України, котрі працюватимуть над творами сучасних німецьких та українських письменників під керівництвом знаних перекладачів Клаудії Дате (Німеччина), Енді Єлчича (Хорватія) і Юрка Прохаська (Україна).

5 квітня 2013 року о 19:00 у приміщенні Goethe-Institut в Україні (м. Київ, вул. Волоська 12/4, метро «Контрактова площа») відбудеться офіційне відкриття проекту та дискусія про сучасну українську літературу в контексті міжкультурного діалогу за участі авторів Дзвінки Матіяш та Юрка Іздрика і перекладачів Клаудії Дате, Енді Єлчича та Юрка Прохаська.

Музичний супровід забезпечує гурт DRUMТИАТР
Зустріч модерує Марія Іваницька, перекладач і перекладознавець, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Вхід вільний.

Оскільки кількість місць обмежена, просимо завчасно зареєструватися по телефону або електронною поштою.
Телефон для довідок та реєстрації + 38 044 496 12 80
E-Mail: TransStar@Kiew.goethe.org