Радіоефір 03.18.2013

РАДІО! РАДІО!
Доброго дня, шановні студенти та викладачі Інституту філології!

Сьогодні на календарі 18 березня – початок нового навчального тижня. Отож запасаймося енергією, ручками та вперед, до нових звершень! Радіо ІФ бажає всім бути завжди у курсі нових подій.

А отже, пропонує прослухайте анонс найближчих подій!

Сьогодні о 13.00 в 63 ауд. нашого корпусу відбудеться презентація Фундації Регіональних Ініціатив. Це молодіжна громадська організація, що впродовж 10 років допомагає молоді втілювати ідеї та мрії в життя. Отож завітайте на презентацію і можливо саме ваші мрії стануть реальними.
Увага! Оголошуємо результати І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з української літератури в Інституті філології:
І місце - Сивець Тетяна Василівна, «Українська мова та література, іноземна мова» І маг.
ІІ місце - Харитонова Дар’я Дмитрівна, «Українська мова та література, іноземна мова» IV курс
ІІІ місце - Бригадир Ярослава Олександрівна, «Українська мова та література, іноземна мова» І маг.
ІІІ місце - Літвинчук Таїса Вікторівна, «Українська мова та література, іноземна мова» IV курс
5 заохочення - Альошкіна Катерина Михайлівна, «Фольклористика, українська мова та література, іноземна мова» IV курс
Вітаємо переможців!

Проектуючи завтрашній день на видатних діячів української культури, можна з упевненістю сказати: 19 березня дало життя багатьом геніям рідного слова! Ми з шаною згадуємо Максима Рильського, Марка Вороного та зичимо здоров’я і довголіття Ліні Костенко. І на завершення кілька поетичних рядків Ліни Василівни:
Я в людей не проситиму сили,
я нічого в житті не просила,
як не просять гранітні схили,
щоб у спеку дощі їх зросили.

Я в людей попрошу тільки віри
в кожне слово, почуте від мене,
в кожний погляд очей моїх сірих,
в кожну ласку рук не студених»

Ще почуємося. Хай щастить.
З вами було радіо ІФ і його ведуча – Тетяна Шаправська.