Освіта в Японії

16 березня 2013 року Українсько-Японський Центр НТУУ «КПІ» втретє проводить ярмарок японських університетів «Освіта в Японії».

Для участі в ярмарку «Освіта в Японії» в Україну приїдуть представник Міністерства освіти, культури, спорту, науки та технологій Японії, представники університетів Японії (Оіта, Цукуба) та мовної школи (Васеда Бункакан).

Студенти університетів України матимуть можливість 16 березня (сб) з 12:00 прослухати оглядові лекції професорів японських університетів. Важливими складовими заходу стануть бесіди та індивідуальні консультації для студентів та аспірантів університетів України стосовно навчання в Японії. Уперше до нас завітає представник японської мовної школи.

Місце проведення: Українсько-Японський Центр НТУУ «КПІ», 4 поверх науково-технічної бібліотеки НТУУ «КПІ» (просп. Перемоги, 37).

Оглядові лекції

12:00 – 13:00

Спілкування зі студентами, що навчалися в Японії
Мова: українська / російська

13:00 – 14:00, 15:00 – 16:00

Економетрика та її приклади
Читає проф. ЯСУОКА Масайоші (університет Ойта)
мова лекції: англійська без перекладу

14:00 – 15:00, 16:00 – 17:00
Переклад "Злочин та кара" та японський натуралізм
Читає доц. КАТО Юрі (університет Цукуба)
мова лекції: російська

Кількість місць обмежена
Он-лайн реєстрація на оглядові лекції

Коротка інформація про японські навчальні закладі:

Oita University (м. Оіта)
http://www.oita-u.ac.jp/english/index.html

Державний університет. Виник на базі навчального закладу, заснованого у 1921 році. 1949 року отримав статус університету. Має 4 факультети (освіти та соціальні науки, економічний, медичний, інженерний) 5 дослідницьких курсів. Є можливість отримання стипендії.
Стисла інформація про університет, програми та стипендії.

University of Tsukuba (м. Цукуба)
http://www.tsukuba.ac.jp/english/

Національний університет, заснований 139 років тому (1872 р.). Є найбільшим університетом в Японії за площею території. Троє дослідників університету є лауреатами Нобелівської премії з хімії та фізики. Університет є одним з почесних учасників проекту «Global 30»*. Є можливість отримання стипендії.

Waseda Bunkakan (м. Токіо)
http://www.waseda-bkk.com/

Відділення вивчення японської мови було засноване в 1988 році. Сьогодні у школі навчається близько 500 іноземних студентів в різних групах - від початкового до вищого рівнів, також є спеціалізовані курси підготовки до вступи в японські ВУЗи та ін. Є можливість отримання стипендії.
Стисла інформація про напрями навчання, вартість та стипендії.

*«Global 30» - Проект Міністерства освіти, культури, спорту, науки та технологій Японії , спрямований на створення центрів міжнародної освіти в Японії.