В Інституті філології відбулася Вчена рада

26 лютого в Інституті філології відбулася Вчена рада. На початку засідання директор проф. Григорій Семенюк оголосив наказ ректора КНУ імені Тараса Шевченка про нагородження грамотами і почесними грамотами деяких викладачів Інституту філології. Після цього був оголошений сценарій заходів Шевченківських днів: 9.03.2013 о 10.30 – покладання квітів до пам’ятника Т.Шевченку, 11.03.2013 о 11.00 – вшанування лауреатів Шевченківської премії в Актовій залі Червоного корпусу і святковий концерт, 12.03.2013 о 10.00 – науково-практична конференція, присвячена шевченківській тематиці в Актовій залі Інституту філології.

На порядку денному обговорювалися результати зимової сесії на заочній формі навчання, питання моніторингу освіти в Інституті філології та критеріїв якості освіти, атестації аспірантів, англомовного стажування викладачів мовних спеціальностей в Інституті філології.

Серед інших питань на засіданні уточнювали назви пропонованих до захисту дисертацій, назви посібників та іншої навчальної літератури.

Анна Мукан